Ako funguje
predaj

Ak chcete začať podnikať a vybrali ste si niektorú z našich spoločností, potom stačí, aby ste nás kontaktovali a dohodneme si ďalší postup.

Kontaktovať nás môžete prostredníctvom e-mailu (odpovedáme do 24 hodín) alebo prostredníctvom telefónnych čísiel, na ktorých nás zastihnete takmer kedykoľvek.

 

Po tom, čo si dohodneme stretnutie, alebo nám zašlete emailom údaje, o ktoré vás požiadame, my vypracujeme všetky potrebné podklady k prevodu spoločnosti.

V tomto kroku si spoločník určí nový názov spoločnosti, jej sídlo, konateľ(a)ov a v prípade záujmu aj nové živnostenské osvedčenia, ktoré taktiež vybavíme my (pri doplnení živností je nutné počítať s ďalšími 4 dňami na vystavenie osvedčení). Pre našich klientov ako bonus ponúkame vybavenie voľných živností bezplatne!

 

Ihneď ako sú poklady pripravené, je nutné ich podpísať a dať notársky overiť.

Overiť podpisy je v súčasnosti stále najvýhodnejšie na matričnom úrade, respektíve na každom Obecnom úrade, kde za overenie každého podpisu zaplatíte 1,50 Eur. Samozrejme, podpisy je možné overiť aj u ktoréhokoľvek notára.

 

Podpísané a overené podklady my prevezmeme, respektíve nám ich zašlete poštou a následne vybavíme všetky úkony potrebné k prevodu spoločnosti.

Súčasne s týmto krokom je nutné uhradiť zálohovú faktúru za prevod obchodného podielu.

 

Na záver vám odovzdáme vašu novú spoločnosť a poradíme v začiatkoch podnikania.

 

 

Comments are closed.